Tady to celé začíná!

CHATEAU DE FRONTIERE HLEDÁ TALENTOVANOU RECEPČNÍ

Hotel Chateau de Frontiere najdete v srdci Ledniko-Valtického areálu. Hotel tvoří základní pilíř rozhlehlého komplexu s luxusní restaurací Restaurant ESSENS, která nabízí zejména degustační menu. Je zde ale také cool Food Truck pro cyklisty, kteří využívají jednu z nejkrásnějších cyklotras. Nově otevřená restaurace Chateau Petit zase podráždí chuťové buňky právě hotelovým hostům, kteří se pak můžou zrelaxovat v nově otevřené luxusní wellness zóně.

Hotelový komplex poskytuje možnosti pro firemní eventy, oslavy nebo romantické svatby. V roce 2020 sloužil jako zázemí pro streamovací vysílání nového projektu ESSENS TV a také jako jedna z lokací pro natáčení filmu Bobule 3.

Co bude Vaší náplně práce:
  • budete se podílet na chodu recepce a přispívat k zajištění vysoké kvality našich služeb
  • uvítáte hosty hotelu, zajistíte vše, co souvisí s jejich příjezdem a odjezdem, informujete hosty o hotelových a doprovodných službách
  • řešíte požadavky hostů a staráte se o to, aby se u nás cítili příjemně a rádi se k nám vraceli
  • práce s rezervačním systémem včetně administrativní podpory
  • pomoc při realizaci eventů
Co bychom od Vás potřebovali:
  • reprezentativní a příjemné vystupování, komunikativnost
  • pečlivost, odpovědnost a spolehlivost
  • časovou flexibilitu
  • středoškolské vzdělání
  • komunikativní angličtinu (další jazyk výhodou)
  • základní uživatelské ovládání PC
  • praxe v oboru bude výhodou
A co nabízíme?
  • hlavní pracovní poměr
  • práci v krásném luxusním prostředí a v mladém dynamickém kolektivu
  • zajímavou a pestrou náplň práce a možnost zdokonalení se v oboru
  • zaměstnanecké ubytování v nedalekém penzionu a zaměstnanecká strava
  • rozmanité zaměstnanecké benefity
  • a mnohem víc, ale to zjistíš, až k nám nastoupíš
Máš zájem? Zašli nám životopis na e-mail: buresova@essensworld.com

Hotel Chateau de Frontiere / Hraniční Zámeček
K Zámečku 16, 691 43 Hlohovec u Břeclavi, Česká republika

Všechny pozice